Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2009 yılında müşteri ihtiyaçlarına kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla kurulanAmec Otomasyon alanında Türkiye’nin köklü firmalarından bir tanesidir. Otomasyon ürünlerive otomasyon sistemleri konusuna yoğunlaşan firmamızın, alanlarında dünya çapında söz sahibi olan çeşitli markaların temsilcilikleri ve bayilikleri bulunmaktadır.  Firmamız, Otomasyon ürünlerive otomasyon sistemleri satışı ve uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve size söz verdiğimiz zaman işe başlar ve bitiririz.  Yaptığımız işlerin arkasında duruyor ve herhangi sorununuzda anında çözüm bulma yeteneğimizle öne çıkıyoruz. Bizim için önemli olan mutlu müşteriler yaratmaktır. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Vizyonumuz

Amec Otomasyon olarak Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer endüstriyel otomasyon kuruluşları tarafından örnek alınan  firma olmak hedeflerimiz arasında. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı endüstriyel otomasyon firması olmak.

Misyonumuz

Endüstriyel tesislere yeni teknolojiler, yüksek verimli sistem ve ürünler kazandırmak ve yenilikçi çözümler sunmak için ticari faaliyetlerimize başlayıp. Genç ve tecrübeli kadromuz ile  teknolojinin esiri olmadan faydalanın ilkesiyle müşterilerimize değer katarak, içinde bulunduğumuz sektörlere ve dolayısı ile ülke ekonomisine katkı sağlamak

Amec Otomasyon Destek
WhatsApp Mesaj