Yazılımlar

GMTSuite PLC Editör programı (ver 0.9.7.7) (BETA)

GMTSuite programı GMTSoft programının yerini alacak yeni nesil ürünümüzdür. Windows tabanlı bir yazılımdır. Yazılım Beta versiyonundadır. Bu yazılım ile GMTSoft yazılımında ihtiyaç duyulan tüm eksikler giderilmiş olup, daha kullanıcı dostu bir programlama editörü oluşturulmuştur. Bu editör ile PLC ürünlerimizin tüm mantıksal programlarını Ladder (Merdiven) metodu diyagramı ile yazıp ethernet portu üzerinden CPU’lara aktarabilirsiniz.

NOT :

* GMTSoft ile çalışan bir PLC CPU’ sunun GMTSuite ile çalışabilmesi için Firmware’ inin ve Bootloader’ ının güncellenmesi gerekir. Güncelleme prosedürünü aşağıdaki “Güncelle” butonundan indirebilirsiniz.

* GMTSuite ile çalışan bir CPU GMTSoft ile çalışır hale getirilemez.

GMTSoft PLC Editör programı (ver 5.0.1.8)

GMTSoft editörü ile ürünlerimizin tüm mantıksal programlarını yazabileceğiniz Windows tabanlı bir yazılımdır. Ladder (Merdiven) diyagram ile hazırlayabileceğiniz PLC programlarını ethernet portu ile bağlanarak cihaza aktarabilirsiniz.

GOP HMI Editör programı (ver 2.5.0.0)

GMTSoft HMI editöründeki GMTCNT PLC driver’ ı ile MW, IP ve MB register’ larının yanısıra MF, MI ve QP register’ larına da erişilebilmektedir.

Ayrıca yeni GMTCNT TCP driver’ ı ile GLC396X ve GLC496X serisi PLC’ lerle ethernet portundan iletişim kurulabilmektedir.

Bu versiyonda GMTSuite PLC driver’ ı eklenmiştir.

Windows tabanlı editör programımız ile tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

GOP HMI Editör programı (ver 2.0)

Windows tabanlı editör programımız ile dokunmatik ekranlara tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

GOP HMI Editör programı (ver 1.6)

Windows tabanlı editör programımız ile dokunmatik ekranlara tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

OPC Yazılımı

GMTCNT PLC’ lerin verilerini PC’ ye aktaran yazılımımız ile bu verileri aynı zamanda kayıt altına da alabilirsiniz.

İndireceğiniz yazılım, OPC Dongle olmadan demo modunda çalışacağından 1 Adet Veri 30dk süre ile okunabilecektir. OPC Dongle bu kısıtları ortadan kaldırır ve 1000 Adet Veri süresiz okunabilir.

VNC Yazılımı

GMTCNT Ethernet Portlu HMI’ ların ekran görüntülerini PC’ ye aktarmaya ve buradan da kullanmaya imkan tanır.

Modem üzerinden gerçekleştireceğiniz port yönlendirme işlemi ile internet üzerinden de HMI’ ya bağlanabilirsiniz.

GMTViewer Yazılımı

Teknik destek ekibimizin internet üzerinden bilgisayarınıza bağlanıp destek verebilmesi için bu yazılımı çalıştırmanız gerekir.

G-930 Zigbee RF Modül Ayarlama Yazılımı

İki Adet’ ten fazla RF modül kullanıldığında ya da haberleşme ayarlarının değiştirilmesinin gerektiği durumlarda ürünleri ayarlayabilmek için kullanacağınız programdır.

GMTCNT Servo PC Yazılımı

Bu programı kullanarak PC aracılığıyla Servo ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Amec Otomasyon Destek
WhatsApp Mesaj